Detalii anunt de angajare

Anunta-ti prietenii de pe retelele sociale sau promoveaza anuntul.

Se solicita un Inginer mecanic naval cu experienta de minim 5 ani in domeniu.
Cerinţe: - Studii superioare;
- Limba engleza la nivel avansat.
Cunostinte de limba spaniola prezinta avantaj dar nu este obligatoriu.

Sarcini şi responsabilităţi:
- Planificare, supraveghere si coordonarea productiei;
- Optimizarea procesului de productie;
- Coordonare personal aflat in subordine;

Se ofera salariu atractiv, asigurari medicale platite in Spania, contract pe termen lung.

Valabilitate
18.11.2015 - 25.11.2015 Anuntul a expirat!
Tara
Spania
Locatii
- Santier naval(Maritim)
Functii
- Inginer navalist constructor proiectare corp(Maritim)
- Inginer navalist constructor proiectare instalatii(Maritim)
Numar de vizualizari
2307
Ca sa vizualizati datele de contact ale firmei de recrutare va rugam sa va logati sau sa va inregistrati.

Oferte de locuri de munca pe tari

Oferte de locuri de munca pe functii

Oferte de locuri de munca pe locatii